Praca

OFERTA PRACY

Oddział Chemii Nieorganicznej „IChN” w Gliwicach zatrudni osobę na stanowisku:
Laborant – analizy chemiczne

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie analiz chemicznych, klasycznych i instrumentalnych
  • Wstępne przygotowanie próbek
  • Prace pomocnicze w laboratorium

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość nabycia gruntownej wiedzy z zakresu badań laboratoryjnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie chemiczne średnie lub wyższe; mile widziana specjalność: chemia analityczna
  • Doświadczenie na stanowisku laboranta
  • Znajomość obsługi aparatury laboratoryjnej
  • Umiejętność przeprowadzania analiz chemicznych
  • Dokładność, sumienność
  • Gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie MS Excel)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferty i zapytania należy składać pod numerem telefonu: +48 32 231 30 51 lub pod adresem poczty elektronicznej: sekretariat@ichn.gliwice.pl